1

Minik Stil Kurtarıcıları “Küpeler”

Her zaman kıyafet seçimi kadar önemsenmesi gereken bir konu olarak geldi bana küpe detayı. İlk dikkat çeken yer olmayabilir belki evet ama yüzümüze bakıldığı ilk an tamamlayıcı aksesuarımız onlar oluyorlar farkettirmeden..

Küpeler bir ara aşırı hantal, büyük, taşlı ve zincirli olarak modaydı ve kulaklarımıza da biz de eziyetti resmen! Kazaklara takılıp duran küpelerle uğraşmak cidden yorucuydu kış aylarında.. Ama neyseki o stil akımı yerini 2017 küpe modası ile minimal dokunuşlara bıraktı ve kulaklarda da oldukça sade tasarım küpeler görmeye başladık.. Sade olması dikkat çekmemesi anlamına tabiki gelmiyor hatta bana göre tasarım küpeler eski akımın aksine göz yorucu değil, dikkat çekici.. bir de kolye ve minik yüzüklerle tamamlanırsa cidden güzel bir stil yakalamanıza yardımcı oluyor.

Eğer siz de küpelerin stile ayrı bir anlam kattığını düşünüyor ve hayatımıza giren bu minimal akımdan mutluysanız, beğenebileceğiniz küpe tasarımlarına bir göz atmanızı tavsiye ederim.. Bu tarzdaki küpeleri bulabileceğiniz yerler koton, accessorize, h&m gibi mağazalardan bulabileceğiniz gibi şehir içindeki butik bijüterilerden de rahatlıkla edinebilirsiniz.

 

Share on Google Plus