image

2016 Sonbahar makyajının 5 vazgeçilmezi

Eylülün gelmesi ile sonbahar kapımızı çaldı.. Artık yazın o neşeli havası yerini romatizm dolu bir bahara bırakıyor.. En yoğun duyguları yaşadığımız şu tatlı esintilerde kadınların yüzlerine, gözlerine yansıyor..

image

 

Makyajlarımızda da neonları geride bırakarak makyaj çantamızı sonbahara hazırlıyoruz.. Yazdan kalma benim çantamdan hala çıkmayan golden rose un simli ojesi hala yerini korumakla 2016 sonbahara uygun tonlarda olan maybeline rujumu ve siyah göz kalemimi çantama ekledim. Son olarak vazgeçilmezim maybeline water resist rimelimi de çantaya atarak günlük makyajımı tamamlıyorum.

2016 Sonbahar makyajında toprak tonları her zaman oldukça bohem bir hava yaratıyor ve göz kaleminizi yumuşak olanlardan tercih ederseniz bir kaç dokunuşla buğulu göz makyajına sahip olabilirsiniz.. Doğal ve romantik bir makyaj için ise en önemlisi aşırıysa kaçmaktan uzak durmak.. Ben fondöten veya pudra kullanmayı zaten kuru olan sonbahar havasında hiç tercih etmiyorum..

Son olarak da bana göre romantizm simgesi olan minik küpelerimi yanımdan eksik etmeyerek 2016 sonbahar makyajını kendimce minimal takılarla tamamlıyorum.. Bence Romantizm doğallıktan gelir..

En romantik sonbaharınızı geçirmeniz dileğiyle..

Share on Google Plus