5_avonmatte

mat rujların en güzelini, en çıkmayanını yapmışlar!

Kırmızı ve tonları ruj aşığı bir kadın olarak, günlük hayatta dahi her an bu rujlardan sürma potansiyeline sahibim. Birkaç hafta önce tesadüfen avonun yine rujlarına denk geldim.. İnanılmaz ucuz! çok güzel duruyor! hemen sipariş vermeliyim dedim!

En kırmızısından bir tanı siparişim bu sabah elime ulaştı! Sürüşündeki yumuşaklığa, renk yoğunluğuna, duruşuna, tonuna herşeyine aşık oldum! Tüm renk skalasından edinesim var şuan!! Sipariş ettiğim avon mat red supreme‘di.

ce547ce8bbbc674332d0ae188a246670

 

Avon rujlarından bazıları benim için tam bir felaket bazıları vazgeçilmez olmuştur! Bu da gerçekten benim azgeçilmezlerim arasında yerini aldı! Kalıcı bir ruj için servet ödemeye de gerek kalmadı en kalıcı ruj hangisi diye aranırken sabahtan beri sadece 1 kez yemek sonrası rujunu tazelemiş ve eve gitmek üzere olmama rağmen hala sürmeme gerek kalmaması mucize birşey!

Avon Matte Lipstick (12)

 

Ayrıca anne olunca bir 9 ay kadar hiç ruj sürmemiş bir insan evladı olarak şuan bu ruj sürme işinin tadını doya doya çıkartacağım. Avon reklamı yapmak gibi bir niyetim olmamasına rağmen cidden memnun kaldım naapayım:)

Share on Google Plus