c83dcba85eb6a6d52e18ab4f54835395

Yeni Stil Trendi Çanta Ponponları

Stillerin renklisi eğlencelisi moda olsun daha ne isteriz:) öyle tırnak boyamalar falan bana feci yorucu geliyor.. Şuara tam benlik bir akım başladı.. Çanta aksesuarları zaten hep beğendiğim ürünlerdi, artık çanta ponponları ile o kadar renkli ve pofidiklerki insanın her renginden alası geliyor.

 

 

İnstagram da görüp allahım benim de olmalı deyip sipariş verecekken eve dönüş yolumda rastgeldiğim bu ponponlara. O kadar da çanta ponponu nereden satın alınır, almak için nereye giderim diye baya eminönü falan düşünüyordum.

1448623366_POMPOM_1

aksesuarda_ponpon_modasi-0ponpon-modasi-_10122015123606

Bu renkli çanta ponponları casual çantalarda gri, siyah ve beyaz renkleri kullanılıyor. Daha neon ve canlı renkler ise spor kullanım ve günlük kullanım için daha uygun.

Zaten renkli ponponlar hayatımıza girdiğinden beri telefon aksesuarı olarak da kullanılmaya başlandı. Kılıfı ile özel satılan bu renkli telefon kılıfı ponponları yine instagram sayfalarından inceleyebilirsiniz..

Furball-Case-Small-font-b-pompom-b-font-tassel-phone-cases-for-iPhone6-6s-5-5sMetal-Rope-Gold-Mirror-Lady-font-b-Phone-b-font-Cover-Coque-Capa-Rabbit-Fur-Ball

Share on Google Plus