adrianaya-bogazi-hediye-etti

Boğaziçi Köprüsü Tasarımlı Yüzüğe Yoğun İlgi Var.

Tekin Seyrekoğlu Mücevherat, İstanbul Jewelery Show’da, medeniyetleri birleştiren Boğaziçi Köprüsü figürlü yüzük tasarımını sergiledi.

imgres

Tekin Seyrekoğlu Mücevherat, sektörün en önemli organizasyonlarında biri olan İstanbul Jewelry Show’da Boğaziçi Köprüsü’nü sembolize eden özel yüzük tasarımını sergiledi. Geçtiğimiz günlerde Altın Küre Ödüllü dünyaca ünlü yıldız Jessica Chastain’e hediye edilen Boğaziçi Köprüsü figürlü yüzüğün bir eşi de, Tekin Seyrekoğlu tarafından sayısız proje ile ülkemizi yurt dışında başarıyla temsil eden Tülin Şahin’e hediye edildi. Ünlü top model güzelliğini bütünleyen, medeniyetleri birleştiren Boğaziçi Köprüsü’nün ihtişamına yakışır tasarıma sahip, değerli taşlarla bezeli, paha biçilmez yüzükle objektiflere poz verdi.

Fuarda ayrıca yine Tekin Seyrekoğlu’nu tasarımı olan minyatür Boğaziçi Köprüsü de sergilendi. 1 milyon TL’lik değeri ile fuarın en pahalı tasarımı unvanını alan, 22 ayar altın kullanılarak ve taşlarla bezenerek hazırlanan, 10,5 kilo ağırlığında olan ve göz alıcı ışıltıya sahip minyatür Boğaziçi Köprüsü katılımcılardan yoğun ilgi gördü.

adrianaya-bogazi-hediye-etti
Daha sonra ise Şahin, Bir Tv kanalındaki programında Türkiye ve İstanbul’u çok fazla sevdiğini açıklayan Adriana Lima’ya Tekin Seyrekoğlu tarafından Boğaz köprüsü şekilde tasarlanmış, pırlantalarla süslü yüzüğü hediye etti. 

Alıntıdır.

Share on Google Plus