f500adf0042ff8a0c5c7327b9afba587

Birbirinden farklı mutfak tasarımları

Mutfakta zaman geçirmek sadece kadınların değil erkeklerinde çok fazla tercih ettiği bir durum. Kimimiz stresimizi alsın diye kimimiz kendimizi ödüllendirmek için mutfağa giriyoruz. Mutfakta pişirdiğimiz her ne ise bize mutluluk veriyor..

Yaptığımız işten zevk almamız içinse gerekli olan tek şey ortamımızın bizi rahat ettirmesi bizi iyi hissettirmesi bu yüzden ev alınırken ya da kiralanırken bakılan ilk yerdir “mutfak”. Kimimiz canlı, kıpır kıpır renkler severiz bizim içimizdeki enerjiyi dışarı çıkartsın orada hep keyifli olalım diye, kimimiz de çok daha metalik ya da koyu renk tonlar tercih eder vintage veya şef mutfağı tarzını yakalamak isteriz Kişiliğimizle, mutfakta ne kadar ve ne için zaman geçirdiğimizle ilgili olarak değişen bu isteklere göre hayal ettiğimiz mutfağı yaptırmak isteriz. Kullanılacak malzemelerden renklerine fayanslarına ve yer döşemelerine kadar önemlidir mutfak tasarımları. Her zaman bol dolaplı ve çekmeceli olsun tüm mutfak gereçlerimiz yerine yerleşebilsin diye gizli mutfak  dolapları yaptırırız. Yemek masamızın büyükjlüğü de ideal olmalıdır… Bu gibi birçok farklı tasarım detayları mutfağı hayallerimizdeki görüntüye ve istediğimiz konfora kavuşturur..

Size birkaç örnekle çok farklı tarzlardaki mutfakları görmeniz için bir derleme yaptık.. Evinizin en gösterişli yemekleri yapan aşçılarının veya en güzel tatlıların ellerinden çıktığı şeflerinin hayallerini süsleyen mutfak tasarımları…

 

Share on Google Plus